Hra na mobil Excite Bear – Animal Bikers

Jedná se o novou android hru, která není sice tak známá, ale je velmi zábavná. Hrajete totiž za medvídka, který je expert na své motorce. Pojedete skrz hustou dopravu, vyhýbáte se překážkám a sbíráte mince. Dejte si proto pozor, abyste do ničeho nenabourali. Co ve hře Excite Bear – Animal Bikers zažijete Můžete zažít opravdu nekonečné hodiny závoděním skrz hustou dopravu. Skákejte přes […]

Excite Bear – Animal Bikers, android hra zdarma, hra ke stažení

Jedná se o novou android hru, která není sice tak známá, ale je velmi zábavná. Hrajete totiž za medvídka, který je expert na své motorce. Pojedete skrz hustou dopravu, vyhýbáte se překážkám a sbíráte mince. Dejte si proto pozor, abyste do ničeho nenabourali.

Co ve hře Excite Bear – Animal Bikers zažijete

Můžete zažít opravdu nekonečné hodiny závoděním skrz hustou dopravu. Skákejte přes automobily, vyhýbejte se kuželám a staňte se tím nejlepší závodníkem. Peníze jsou potřeba proto, abyste si mohli svého medvídka vylepšovat.

Dokončujte jednotlivé cíle a pokuste se zvítězit. Pokud se vám to podaří, tak dostanete mnohem více peněz. Některé úkoly jsou velmi jednoduché, jako je třeba provést 25 skoků, ale některé budou více těžší.

K dispozici je celkem 20 různých charakterů. Časem tak objevíte nové zvířátka, kteří jsou potenciální závodníci. jako expert musíte zvládat ovládání na naprostou jedničku.

The app was not found in the store. 🙁

 

 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
 • 9.2/10
  Optimalizace - 9.2/10
9.2/10
Sending
User Review
0 (0 votes)