Vypnout reklamy

Hra na mobil Firefighters in Mad City

Vydáno dne: 27.11.2017

Zachraňujte lidi před ohněm a jiným nebezpečím. Je potřeba pomáhat vaším lidem ve městě a jinde na světě, abyste se stali hrdinou. Vyzkoušejte si sami, jaké to je být hasičem. Sedíte na požární zbrojnici, ale připraveni vtrhnout kdykoliv do akce. [wp-review] Zajímavé úkoly a hezká grafika na vás čeká Nastartujte požární vozidlo, vydejte se na […]

Zachraňujte lidi před ohněm a jiným nebezpečím. Je potřeba pomáhat vaším lidem ve městě a jinde na světě, abyste se stali hrdinou. Vyzkoušejte si sami, jaké to je být hasičem. Sedíte na požární zbrojnici, ale připraveni vtrhnout kdykoliv do akce.

[wp-review]

Zajímavé úkoly a hezká grafika na vás čeká

Nastartujte požární vozidlo, vydejte se na signál na záchranou akci. Jeďte přes velmi rušné silnice a pokuste se udělat vše proto, abyste zachránili lidi z pastí. Máte možnost jít i na čiré nebe se svou helikoptérou, kde budete bojovat s požáry lesů a jiných kalamit.

Krom hašení požárů se vydáte také na záchranu malých koťátek ze stromů. Hra nabízí opravdu velký svět s propracovaným grafickým zpracováním a jednoduchým ovládáním.

The app was not found in the store. 🙁
Buroň Tomáš