Hra na mobil Fusion War

Tak tady začíná boj mezi zlou organizací PI a Tatány. Cílem je samozřejmě zachránit lidskou rasu. Zahrajete si z pohledu první osoby v tomto intenzivním příběhu, který se odehrává na bojišti. Bojujte s hráči z celého světa. Úvod do android hry Fusion War Prvně si vyberte, vylepšete svého hrdinu a poté se dejte do boje. Po každé úspěšné misi […]

1 - Fushion War download

Tak tady začíná boj mezi zlou organizací PI a Tatány. Cílem je samozřejmě zachránit lidskou rasu. Zahrajete si z pohledu první osoby v tomto intenzivním příběhu, který se odehrává na bojišti. Bojujte s hráči z celého světa.

Úvod do android hry Fusion War

Prvně si vyberte, vylepšete svého hrdinu a poté se dejte do boje. Po každé úspěšné misi máte možnost hrdinu různě vylepšovat a bude to opravdu potřeba. Celá android hra má opravdu hezké grafické zpracování. Bojujte proti hráčům z celého světa v PvP módu a vylepšete si tak své bojové schopnosti.

Co vás ve hře Fusion War čeká?

Máte tady kampaň, PvP mód nebo Titan ops. Za každou splněnou úroveň dostanete ocenění. Celá kampaň má perfektní příběh. Byl proveden na svět útok, ve kterém zemřelo 50% populace. Proto byl vytvořen takový tým Titan, který bude útočit na korporaci Pi. Válka právě začala. Úkolem je vyčistit různé části na Zemi od těchto nepřátelských jednotek, aby se na světě zase dalo o něco lépe „dýchat“.

Co hra nabízí za funkce?

Budete tady mít spoustu zbraní od rotačáků po normální pistole. Pohled dodává hře nový rozměr, akorát svoboda není zde tak moc velká. Nemůžete si jen tak pobíhat po celé úrovni, ale vždy se přesunujete k bednám, za které se skryjete a poté vystřílíte protivníky. Musí se vám to podařit do časového limitu. Získáváte za něho bonusové skóre a za zkušenostní body se poté dostáváte do dalších úrovní. Čím vyšší úroveň hrdina má, tak tím lepší zbraně si můžete dovolit.

Fotogalerie z android hry

1 - Fushion War download

1 – Fushion War download

2 - Fushion War download

2 – Fushion War download

Přijďte si zahrát i další akční hry

 

Stáhni si i android aplikace

Video ze hry Fusion War

 

Pokud vás baví akční hry ve 3D a třeba i online, tak tuto hru musíte hrát. Je možné, že na některých telefonech hra nepoběží z důvodu náročnosti grafiky. Ale jak sami vidíte na videu, tak je hra opravdu velmi rozsáhlá. A máte zde zaručeny postup do vyšších úrovní.

 • Staňte se ultimátním vojákem na bojišti
 • Máte možnost si zahrát s lidmi z celého světa v PvP módu
 • Bojujte, jak nejlépe umíte, abyste se umístili co nejvýše v žebříčku
 • Neustále si vylepšujte a odemykejte nové silnější zbraně
 • Je zde potřeba strategického uvažování
The app was not found in the store. 🙁

Další informace o této skvělé android hře Fusion War

 

 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
9.6/10

Pouze několik úvodních vět

Aktuální verze
0.5.21.2

Vyžaduje Android
2.3 a vyšší

Velikost
273M

Aktualizováno
26. listopadu 2015

Od vývojáře
37GAMES

Sending
User Review
0 (0 votes)