Vypnout reklamy

Hra na mobil Heroes of Destiny + cheaty

Vydáno dne: 16.4.2017

Jedná se o high-end android hru, která je hlavně optimalizovaná pro tablety. Jde o RPG verzi a velmi dobře se hraje právě na tabletech, jelikož mají velké displeje. Ovládejte svůj tým hrdinů s unikátními schopnostmi. Ve hře zažijete nespočet intenzivních soubojů, kde bude sláva, hrdost a epické boje dominovat. Mysteriózní ďábel, taktéž známý jako temnota […]

Jedná se o high-end android hru, která je hlavně optimalizovaná pro tablety. Jde o RPG verzi a velmi dobře se hraje právě na tabletech, jelikož mají velké displeje. Ovládejte svůj tým hrdinů s unikátními schopnostmi.

Ve hře zažijete nespočet intenzivních soubojů, kde bude sláva, hrdost a epické boje dominovat. Mysteriózní ďábel, taktéž známý jako temnota se dostal do království Lerona. 

Jste součásti silné skupiny hrdinů – šampiónů, kteří dokáži vyhrávat souboje. Stojíte proti krvežíznivému nepříteli. Ten terorizuje celé království a vy se mu musíte postavit.

Ovládejte tým až se 4 hrdiny. Ovládání je velmi intuitivní. Jedná se taktéž o zábavnou real-time strategii a je potřeba internetového připojení, protože hru hrajete s ostatními hráči ve světě.

Gameplay hry Heroes of Destiny

Co mód obsahuje za hacky?

  • Neomezené zlato
  • Neomezené body schopnosti

Jak na instalaci android hry

Pokud chcete mód, tak stáhněte HoD.zip soubor. Rozbalte ho a překopírujte APK na sdkartu.

Dále data zkopírujte do sdcard/obb/data

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš