Vypnout reklamy

Hra na mobil Heroes of SoulCraft

Z několika variant různých hrdinů si musíte vybrat jednoho, se kterým budete hrát. Vstupte do arény a začněte bojovat proti velmi silným nepřátelům. V této android hře budete muset být schopní bojovat ve 2 až 2,5 minutových bojích. Vyberte si svou stranu, na které budete bojovat. Jsou tady andělé a démoni. Další funkcí dnešní android hry jsou […]

ScreenHunter_908

Z několika variant různých hrdinů si musíte vybrat jednoho, se kterým budete hrát. Vstupte do arény a začněte bojovat proti velmi silným nepřátelům. V této android hře budete muset být schopní bojovat ve 2 až 2,5 minutových bojích. Vyberte si svou stranu, na které budete bojovat. Jsou tady andělé a démoni.

Další funkcí dnešní android hry jsou různá vylepšení hrdinů a jejich bojových schopností. Neustále si vytvářejte a vylepšujte svého oblíbeného hrdinu. Pozvěte své kamarády na boj.

Aplikaci stáhnete níže

Heroes of SoulCraft - MOBA

Celkově má hra skvělé grafické zpracování a nabízí až přes 12 nových hrdinů. K tomu jsou dostupné 2 herní módy. Hra je jednoduchá, takže se velmi rychle naučíte jednotlivá kouzla, bojové triky a jiné věci. Hru můžete hrát na tabletu, mobilu ale také PC.

Shrnutí hry

Hledáte několika hodinovou zábavu, ve které budete útočit na nepřátele? Chcete si zahrát hru s více hráči po celém světě, ale nemůžete najít žádnou hru, která by nepadala? Myslíme si, že hra Heroes of SoulCraft bude ta pravá pro vás. Vyzkoušejte skvělou akční hru, ve které budete mít pohled na svou armádu ze shora, takže máte celkem velký rozhled na všechno okolo. 

  • Optimalizace
  • Ovládání
  • Grafika
4.7

Pouze několik úvodních vět

Vzhledem k tomu, že je grafika na vysoké úrovni, tak hra vyžaduje android verzi 4.0.3.