Hra na mobil Horn

Horn je klasická RPG hra se skvělou grafikou avšak jedná se tu spíše o objevování než o samotný příběh. A co dál ? Co dál si přečtete v následujícím článku. Příběh pojednává o malém kováři jménem Horn, který se jednoho dne probudí v neznámých rozvalinách a vedle sebe nalezne krystal. Po pozdějším bádání však zjistíte že […]

Ilustracni fotografie

Horn je klasická RPG hra se skvělou grafikou avšak jedná se tu spíše o objevování než o samotný příběh. A co dál ? Co dál si přečtete v následujícím článku.

Příběh pojednává o malém kováři jménem Horn, který se jednoho dne probudí v neznámých rozvalinách a vedle sebe nalezne krystal. Po pozdějším bádání však zjistíte že je svět opět pohlcen kletbou která má za následek, že vše se promění v kámen. A jak přežil hrdina ? To nikdo neví (pravděpodobně ani vývojáři ne :-D). Hrdina má za úkol úkol zjistit co, proč, kde, kdy, jak a vše vrátit zpět. Ačkoli to zní pravděpodobně jednoduše, není to vůbec lehké.

I když hra nabízí rozlehlé prostředí, příběh působí strašně lineárně a i přes rozlehlost nedovolí se vůbec nikam jinam pohnout než z bodu X do bodu Y. Příjemné je také pozorovat příběh který používá hlavně komiksové „slajdy“ což, zvláště já, oceňuji.

Toto je ode mne vše, přeji příjemný den a skvělé hraní.

Aplikaci stáhnete níže