Vypnout reklamy

Hra na mobil Island demolition ops

Vydáno dne: 24.11.2017

Dnes se ocitáte ve velmi nebezpečných soubojích. Zneškodněte veškeré protihráče, pomozte si tak se svými rotačními kulomety a jinými zbraněmi. Odstartujte opravdu parádní proti teroristickou akci. [wp-review] Spousta misí a obrovský arzenál zbraní na vás čeká Létejte s helikoptérou přes nepřátelskou základnu, zamiřte na nepřátele, aplikujte veškeré bomby a rakety. Bude to opravdu potřeba. Snažte […]

Dnes se ocitáte ve velmi nebezpečných soubojích. Zneškodněte veškeré protihráče, pomozte si tak se svými rotačními kulomety a jinými zbraněmi. Odstartujte opravdu parádní proti teroristickou akci.

[wp-review]

Spousta misí a obrovský arzenál zbraní na vás čeká

Létejte s helikoptérou přes nepřátelskou základnu, zamiřte na nepřátele, aplikujte veškeré bomby a rakety. Bude to opravdu potřeba. Snažte se udělat vše proto, abyste zneškodnili nepřátelské jednotky kolem vás. Dokončete jednotlivé těžké úrovně a získejte ocenění.

https://www.youtube.com/watch?v=nuxvM2RQMNY

Nezapomínejte, že bez zbraní to nepůjde a nakupte si nové zbraně a vylepšujte je do nových úrovních hry. Věříme, že vás hra chytí a po delší dobu jen tak nepustí. Dejte se do toho na plno.

Buroň Tomáš