Vypnout reklamy

Hra na mobil Kings of Guns

Kings of Guns android hra zdarma

Jedná se o akční android hru, ve které musíte přežít na bojišti hráč vs hráč. Dávejte si pozor, aby vás nepřítel příliš brzy nezabil. Máte možnost si zahrát se svými kamarády. Přiveďte do těchto bojů své kamarády a začněte krvavou koupel na plno.

Hráč vs Hráč online pro více hráčů

Propracovaný systém, který se odehrává v bitevní aréně. Hlavním úkolem je sestřelit veškeré protivníky na hrací ploše. Hra se odehrává na několika místech, takže to nebude úplně jednoduché. Díky tomu, že se nejedná o boje mezi PC inteligencí, tak je zapotřebí najít způsob, jak si s chytrými hráči poradit.

Spousta zbraní k popadnutí

Na výběr máte z normální zbraně, brokovnice, AK47 nebo i raketometu či plamenometu. K dispozici je i vražedný traktor, na který nasednete a vaším úkolem bude popřejíždět veškeré nepřátele.

Zombie jsou opravdu zlí a jsou zároveň opravdu velmi rychlí. Ovládání android hry je ale opravdu jednoduché a užije si ho opravdu každý. Věříme, že se v pořádku dostanete dále a ukážete světu, kdo je tady nejlepší.

Recenze hry
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.8/10
  Zábava - 9.8/10
 • 10/10
  Ovládání - 10/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 10/10
  Funkce - 10/10
10/10

Shrnutí hry

Hra nabízí opravdu spoustu možností a několik zbraní, které se dají využít v bojích. Bojujete ve městech, kde se utkáte hráč vs hráč.
Jedná se o android hru od Ascella Apps a vyžaduje android ve verzi 5.0 a výše.

Sending
User Review
5 (1 vote)