Vypnout reklamy

Hra na mobil Kitchen Adventure 3D

Vydáno dne: 15.4.2015

Ubraňte svou kuchyň před hordou nepřátel. Z různých ovocí se proměnili monstra, se kterými musíte bojovat. Zničte všechny monstra a k dispozici budete mít spoustu zbraní. V této android hře budete bojovat proti různým ovocím, které se proměnili ve zlo. Nenechte je, aby se dostali blízko k vám a zničte každou vlnu postupně. Získejte za svůj boj různá ocenění […]

Ubraňte svou kuchyň před hordou nepřátel. Z různých ovocí se proměnili monstra, se kterými musíte bojovat. Zničte všechny monstra a k dispozici budete mít spoustu zbraní. V této android hře budete bojovat proti různým ovocím, které se proměnili ve zlo. Nenechte je, aby se dostali blízko k vám a zničte každou vlnu postupně.

Získejte za svůj boj různá ocenění a nakupujte si nové zbraně, jako jsou rotační kulomety, pistole a mnohem více. Hra zároveň nabízí dva módy, 7 různých hrdinů a přes 20 různých typů zbraní.

Sabertooth Tiger Simulator
Price: CZK 26.99

Hra vás naprosto pohltí a podle hodnocení je opravdu dokonalá. Celá hra je vytvořena v hezké barevné grafice. Nebojte se a pojďte do toho. Nezapomínejte si tyto zbraně a sami sebe vylepšovat.

Shrnutí hry:

Máte volný večer a nevíte co s ním? Zahrajte si před spaním tuto online hru, která se odehrává v kuchyni mezi různými jídly. Hra, která nabízí možný postup výše, více zbraní, dva herní módy. Zaručeně vás na nějakou dobu zabaví.

 

[wp-review]

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš