Vypnout reklamy

Snažte se přežít v tomto post-apokalyptickém světě plného zombie. Zneškodněte strašlivá monstra a pokuste se přežít. Připravte se na nekonečné souboje. Prozkoumávejte různá zákoutí města a vyčistěte je od zombie protivníků. Určitě narazíte na pár přeživší, se kterými musíte pak bojovat jako tým. K dispozici máte spoustu zbraní. Jedná se o brokovnice, odstřelovací pistole a další. Aplikujte i nějaké […]

Snažte se přežít v tomto post-apokalyptickém světě plného zombie. Zneškodněte strašlivá monstra a pokuste se přežít. Připravte se na nekonečné souboje.

Prozkoumávejte různá zákoutí města a vyčistěte je od zombie protivníků. Určitě narazíte na pár přeživší, se kterými musíte pak bojovat jako tým. K dispozici máte spoustu zbraní. Jedná se o brokovnice, odstřelovací pistole a další.

Aplikujte i nějaké pasti, protože do nich se tito nepřátele velmi jednoduše chytí. Vybudujte svou základnu a braňte ji. Ovládejte helikoptéru a útočte na základny. Jsou zde i bitvy v arénách.

Hra nabízí perfektní mise, širokou škálu zbraní, různé herní módy boj proti ostatním hráčům.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.