Vypnout reklamy

Jste už unavení z klasických stříleček a je na vás už moc, když je ve hře spoustu funkcí? Chcete něco normálního, jednoduchého a rychlého k hraní. V dnešní době, kdy je málo času i na to hraní, tak je potřeba hry zjednodušovat. K dispozici máte velmi jednoduché ovládání, hezké grafické ovládání v podobě Minecraft verze. […]

Jste už unavení z klasických stříleček a je na vás už moc, když je ve hře spoustu funkcí? Chcete něco normálního, jednoduchého a rychlého k hraní. V dnešní době, kdy je málo času i na to hraní, tak je potřeba hry zjednodušovat.

K dispozici máte velmi jednoduché ovládání, hezké grafické ovládání v podobě Minecraft verze. Nechybí tady ani přeživší mód kooperace. Hra disponuje velmi kvalitní optimalizací, takže nabízí i vysoké FPS (Frame per seconds) na starších zařízeních.

Přes 20 různých map, 40 jednotek s různými zbraněmi a přes 25 oblečení k úpravě svého hlavního hrdiny. Jsou zde souboje 5 na 5 hráčů v týmovém módu nebo až 10 hráčů proti sobě v módu Deathmatch.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.