Vypnout reklamy

Hra na mobil Mech Battle

Vydáno dne: 29.11.2018

Není nic zajímavějšího, než ovládat robota. Vyzkoušejte něco, co nikdo ještě nevyzkoušel. Hra Mech Battle je zasazena do roku 2203, kde jsou obrovské války na planetě Zemi. Planeta byla virtuálně zničena. Jste jeden z přeživších. Budete muset přežít nějaký ten čas v tomto post – apokalyptickém světě. Vše se odehrává na západě, kde budete muset […]

Není nic zajímavějšího, než ovládat robota. Vyzkoušejte něco, co nikdo ještě nevyzkoušel. Hra Mech Battle je zasazena do roku 2203, kde jsou obrovské války na planetě Zemi. Planeta byla virtuálně zničena. Jste jeden z přeživších.

Budete muset přežít nějaký ten čas v tomto post – apokalyptickém světě. Vše se odehrává na západě, kde budete muset získávat nejrůznější suroviny s ostatními lidmi v těchto gigantických robotech.

K dispozici máte veškeré zbraně z budoucnosti. Bojiště můžete vidět z pohledu třetí osoby nebo dokonce z první osoby, pokud si přepnete kameru přímo do robota. Nechybí ani pohled ze shora. Grafické zpracování je příjemné. Ovládání by nemohlo být jednodušší. Stačí využít váš palec k tomu, abyste se dostali dopředu nebo do stran a následně použili jednotlivé akční prvky.

Všechny zbraně, které jsou tady k dispozici, tak mají možnost vylepšení nebo jejich nahrazení. Časem si můžete nakoupit nové roboty, abyste si vylepšili své šance v bojích.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš