Hra na mobil Mental Hospital V

Android hra, ve které si zahrajete z pohledu první osoby, kde se budete pohybovat po velmi strašidelném území. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a hlavně atmosférou. Co ve hře Mental Hospital V zažijete Příběh ve hře Mental Hospital V začíná prošetřováním lidí v psychiatrické léčebně. Prováděl to jeden novinář jménem Mark. Za zvláštních okolností se […]

Android hra - Mental Hospital V

Android hra, ve které si zahrajete z pohledu první osoby, kde se budete pohybovat po velmi strašidelném území. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a hlavně atmosférou.

Co ve hře Mental Hospital V zažijete

Příběh ve hře Mental Hospital V začíná prošetřováním lidí v psychiatrické léčebně. Prováděl to jeden novinář jménem Mark. Za zvláštních okolností se stalo to, že jeho celá skupina byla nalezena mrtvá a jeho bratr začal bádat po pravdě.

Snažil se porozumět, co se vlastně stalo a kdo je Elise. Má velmi těžké rozhodování. Buď to se pokusí zachránit svého bratra, nebo zůstane na živu. Velmi obtížné úkoly na vás čekají.

Aplikaci stáhnete níže

 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
10/10

Pouze několik úvodních vět

Android hra Mental Hospital V vyžaduje android ve verzi 4.2 a vyšší. Krom toho je to hororová hra, která bohužel stojí 40,- Kč. Ale o zábavu budete mít postaráno.

Sending
User Review
0 (0 votes)