Vypnout reklamy

Hra na mobil Metal wings: Elite force

Vydáno dne: 22.11.2017

Vezměte statečnost a proplouvejte několika úrovněmi této bezvadné hry. Je zapotřebí pomoci této dívce překonat jednotlivé překážky, vyhnout se pastím a hlavní je zneškodnit nepřátele. [wp-review] Hra nabízí spoustu úrovní Není to jen obyčejná střílečka, ale zažijete zde i spoustu dobrodružství. V každé části hry čelíte jinému nebezpečí, kterému se musíte za každou cenu vyrovnat. […]

Vezměte statečnost a proplouvejte několika úrovněmi této bezvadné hry. Je zapotřebí pomoci této dívce překonat jednotlivé překážky, vyhnout se pastím a hlavní je zneškodnit nepřátele.

[wp-review]

Hra nabízí spoustu úrovní

Není to jen obyčejná střílečka, ale zažijete zde i spoustu dobrodružství. V každé části hry čelíte jinému nebezpečí, kterému se musíte za každou cenu vyrovnat. Aplikujte v bojích své zbraně budoucnosti a čelte výzvám.

Je potřeba ovládat svého hrdinu a aplikovat na ní unikátní schopnosti. Porazte všechny velké hrdiny a čekejte na konec každé úrovně. Je potřeba každou úroveň překonat a hlavně si tak prostřílet svou cestu. Očekávejte obrovský arzenál zbraní, jednoduché ovládání a hezkou grafiku.

Buroň Tomáš