Hra na mobil MinosMaze

Jedná se sice o demoverzi této hry, ale i tak stojí za to si ji zahrát. Najděte sami sebe v několika různě obtížných úrovních uvnitř tohoto labyrintu. Hra má velmi jednoduché ovládání za pomocí dotykové obrazovky, klávesnice nebo joysticku, záleží jen na vás. Co vás ve hře MinosMaze čeká
MinosMaze android hra zdarma ke stažení

Jedná se sice o demoverzi této hry, ale i tak stojí za to si ji zahrát. Najděte sami sebe v několika různě obtížných úrovních uvnitř tohoto labyrintu. Hra má velmi jednoduché ovládání za pomocí dotykové obrazovky, klávesnice nebo joysticku, záleží jen na vás.

Co vás ve hře MinosMaze čeká

Jedná se o indie android hru, která je založena na příběhu o Theseusovi a Minotaurovi v Řecku. Hrajete za hrdinu, který viděl naprostou tragédií, kterou dostihla lidi z tohoto státu. Vžijete se do role Theseusu a vkráčíte do labyrintu, kde budete čelit několika výzvám.

Mějte oči připravené, protože problém může nastat opravdu kdekoliv. Najděte si svou cestu a pokuste se porazit své protivníky. Pro každý boj je zapotřebí mít správnou zbraň. Nebudete to mít jednoduché.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry MinosMaze
 • 9.7/10
  Grafika - 9.7/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
 • 9.2/10
  Optimalizace - 9.2/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
9.5/10

Shrnutí android hry MinosMaze

Jedná se o novou hru, která vyšla 5. prosince 2016 a vyžaduje mobilní telefon se systémem android 3.0 a výše.
Hru vytvořilo studio RuVe Software LTDA z Brazílie.

Sending
User Review
5 (1 vote)