Vypnout reklamy

Hra na mobil Mission Counter Strike

Android hra, ve které ukážete své střelecké schopnosti, protože je zapotřebí zneškodnit spoustu nepřátel ve vaší cestě. Musí se vám to všechno podařit
Stáhni si hru Mission Counter Strike zdarma

Android hra, ve které ukážete své střelecké schopnosti, protože je zapotřebí zneškodnit spoustu nepřátel ve vaší cestě. Musí se vám to všechno podařit dřív, než oni sestřelí vás. Jste připravení na tyto souboje? Pokud se každý den do hry přihlásíte, tak obdržíte denní bonusy.

Co ve hře Mission Counter Strike zažijete

Hra vás zavede na stovky misí ve skvělém 3D zpracování. Nezapomínejte na neustále vylepšování svých zbraní, abyste dokázali své protivníky velmi rychle zneškodnit. K dispozici jsou 4 typy realistických bojových arén. Zbraně se automaticky přebíjejí, takže se nemusíte o nic starat.

Gamesa disponuje velmi jednoduchým ovládáním a skvělou hratelností na obrazovce. Na nepřátele můžete taktéž házet granáty nebo zápalné láhve. Výhodou také je to, že se protivníci neustále neobjevují, pokud se nepohybujete kupředu.

Mission Counter Strike
Price: Free+

Recenze hry Mission Counter Strike
 • 9.6/10
  Grafika - 9.6/10
 • 9.8/10
  Hratelnost - 9.8/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9.9/10
  Optimalizace - 9.9/10
9.7/10

Shrnutí hry Mission Counter Strike

Pokud si chcete užít zábavu, tak si zahrajte dnešní android hru Mission Counter Strike a prostřílejte si svou cestu. Navíc každý den obdržíte bonusy.
Hru vytvořili Integer Games a funguje na android verzi 4.0.3 a výše. Hra je určená pro hráče od 18 let.

Sending
User Review
5 (1 vote)