Hra na mobil N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance

Tato akční hra z dílny Gameloftu se dočkala třetího pokračování. Trailery nám slibovaly opravdu skvělou grafickou stránku a také poměrně zajímavý příběh. Hráčům
Ilustracni fotografie

Tato akční hra z dílny Gameloftu se dočkala třetího pokračování. Trailery nám slibovaly opravdu skvělou grafickou stránku a také poměrně zajímavý příběh.
Hráčům minulých dílů není nutné dlouze představovat futuristický svět této hry. V daleké budoucnosti vede lidstvo boj s mimozemskou rasou Volteritanů, kvůli které muselo dokonce opustit svou rodnou planetu. V minulém díle jste jako hlavní hrdina Kal Wardin dokázali překazit plány této nepřátelské rasy zničením její továrny. Lidé se díky tomu konečně mohli vrátit z exilu na planetu Zemi. Mír však jako obvykle netrval dlouho. Prezident Folsom byl úkladně zavražděn a lidská rasa se raději vzdala Volteritskému protektorátu aby předešla občanské válce. Kal hned na to dostává žádost o pomoc od staré známé blonďaté Yeleny a tak se vrací na Zemi i on, konkrétně do zdevastovaného starého San Francisca, kde začíná naše cesta za záchranou lidstva.
Hodnocení:

N.O.V.A. 3 je bezpochyby v současnosti minimálně jednou ze tří nejlepších 3D akčních her na Android OS. Spojuje v sobě výborně zpracování, akci, výbornou příběhovou osu hry a fantastický online multiplayer, který hráče nepustí i několik týdnů. Na rozdíl od nedávného hitu EA mobile si svou cenu skutečně zaslouží.

N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy