Hra na mobil Pixel Z World – Last Z Hunter

Jedná se o android hru z pohledu třetí osoby, kde si zahrajete na maniaka, který potřebuje všechny pozabíjet. Jde o to, že jsou kolem vás zombie nepřátele. Hra má jednoduché ovládání za pomocí tlačítek na displeji.  Co hra Pixel Z World Las Z Hunter nabízí? Android hra z pohledu
Pixel Z World - Last Z Hunter - Android hra zdarma, na mobil, Akční hra

Jedná se o android hru z pohledu třetí osoby, kde si zahrajete na maniaka, který potřebuje všechny pozabíjet. Jde o to, že jsou kolem vás zombie nepřátele. Hra má jednoduché ovládání za pomocí tlačítek na displeji. 

Co hra Pixel Z World Las Z Hunter nabízí?

Android hra z pohledu třetí osoby. K dispozici je několik různých misí, kde budete bojovat s bossy nebo budete přežívat či prozkoumávat okolí. K dispozici máte zbraně jako je normální pistole, brokovnice, bazooka, granátomet nebo Japonský meč.

Neustále vylepšujte schopnost tohoto hráče, aby dokázal neustále odolávat různým útokům. Nebude to mít vůbec jednoduché.

Aplikaci stáhnete níže

 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9.2/10
  Zábava - 9.2/10
 • 9.8/10
  Hratelnost - 9.8/10
 • 9.6/10
  Optimalizace - 9.6/10
9.4/10

Pouze několik úvodních vět

Hra vyšla teprve 27. září 2016 a má 78 MB. Funguje na systému Android 4.0 a výše. Je docela možné, že na některých telefonech hra nebude fungovat z důvodu nekompatibility.

Nezapomeňte hlasovat.

Sending
User Review
5 (1 vote)