Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil Pixel Z World – Last Z Hunter

Jedná se o android hru z pohledu třetí osoby, kde si zahrajete na maniaka, který potřebuje všechny pozabíjet. Jde o to, že jsou kolem vás zombie nepřátele. Hra má jednoduché ovládání za pomocí tlačítek na displeji.  Co hra Pixel Z World Las Z Hunter nabízí? Android hra z pohledu
Pixel Z World - Last Z Hunter - Android hra zdarma, na mobil, Akční hra

Jedná se o android hru z pohledu třetí osoby, kde si zahrajete na maniaka, který potřebuje všechny pozabíjet. Jde o to, že jsou kolem vás zombie nepřátele. Hra má jednoduché ovládání za pomocí tlačítek na displeji. 

Co hra Pixel Z World Las Z Hunter nabízí?

Android hra z pohledu třetí osoby. K dispozici je několik různých misí, kde budete bojovat s bossy nebo budete přežívat či prozkoumávat okolí. K dispozici máte zbraně jako je normální pistole, brokovnice, bazooka, granátomet nebo Japonský meč.

Neustále vylepšujte schopnost tohoto hráče, aby dokázal neustále odolávat různým útokům. Nebude to mít vůbec jednoduché.

Pixel Z Hunter2 3D
Pixel Z Hunter2 3D

 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9.2/10
  Zábava - 9.2/10
 • 9.8/10
  Hratelnost - 9.8/10
 • 9.6/10
  Optimalizace - 9.6/10
9.4/10

Pouze několik úvodních vět

Hra vyšla teprve 27. září 2016 a má 78 MB. Funguje na systému Android 4.0 a výše. Je docela možné, že na některých telefonech hra nebude fungovat z důvodu nekompatibility.

Nezapomeňte hlasovat.

Sending
User Review
5 (1 vote)