Vypnout reklamy

Hra na mobil Pixelfield

Android hra ve které si zahrajete online s ostatními hráči. Jedná se o perfektní 3D střílečku s dynamickou hratelností a unikátními módy. Bojujte s ostatními hráči v různých módech. Pochytejte prasátka a doneste je zase zpátky na svou farmu. Nadále bojujte s bossy v kooperativním Raid módu. Neustále vylepšujte své zbraně a v módu Storm […]

Android hra - Pixelfield

Android hra ve které si zahrajete online s ostatními hráči. Jedná se o perfektní 3D střílečku s dynamickou hratelností a unikátními módy. Bojujte s ostatními hráči v různých módech. Pochytejte prasátka a doneste je zase zpátky na svou farmu. Nadále bojujte s bossy v kooperativním Raid módu. Neustále vylepšujte své zbraně a v módu Storm zneškodněte nepřátelské základny.

Co ve hře Pixelfield zažijete

K dispozici je přes 50 různých zbraní a 200 skinů. Krom toho je tady 10 nejrůznějších herních map. Android hra nabízí klasické herní módy jako je deathmatch, týmový deathmatch nebo domination. Další jsou unikátní módy typu Boss Raid. Připojte se ke svému týmu a pokuste se nepřítele zneškodnit v jednoduché hře.

K dispozici je spousta úrovní, hezké grafické zpracování a nekonečná zábava. Udělejte vše proto, abyste pro svůj tým získali co nejvíce bodů. Nejlepší je, když se na jeden server připojíte s několika kamarády.

Aplikaci stáhnete níže

Pixelfield - Battle Royale FPS

 • 9.4/10
  Grafika - 9.4/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 9.7/10
  Optimalizace - 9.7/10
 • 9.2/10
  Hratelnost - 9.2/10
9.6/10

Pouze několik úvodních vět

Android hra má velikost 138 MB a vyžaduje verzi androidu minimálně 4.0.3. Hra je od vývojářů Epic Stars.

Sending
User Review
0 (0 votes)