Hra na mobil Ragdoll cannon ball

Zneškodněte veškeré zombie nepřátele a další protivníky. Je potřeba, abyste zneškodnili několik konstrukcí a mostů, po kterých nepřátele chodí. Cíle jsou pro vás vytvořeny z různých boxů ze dřeva. Právě tito zlí zombie nepřátele stojí na takovýchto boxech a nebo jsou za nimi skrytí. Nabijte váš kanón a zamiřte
Ragdoll Cannon Ball hra ke stažení

Zneškodněte veškeré zombie nepřátele a další protivníky. Je potřeba, abyste zneškodnili několik konstrukcí a mostů, po kterých nepřátele chodí. Cíle jsou pro vás vytvořeny z různých boxů ze dřeva.

Právě tito zlí zombie nepřátele stojí na takovýchto boxech a nebo jsou za nimi skrytí. Nabijte váš kanón a zamiřte prstem na nepřítele na herní ploše. Vyberte tu nejlepší trajektorií a pokuste se způsobit to největší poškození.

K dispozici je hra, která nabízí hned několik velice zajímavých úrovní a realistickou fyziku. Hra taktéž nabízí vysoce kvalitní grafické zpracování a jednoduché ovládání.

Video

Víte tedy co dělat, tak nezapomínejte, že právě na vašem dělu závisí životy dalších lidí. Musíte odrážet veškeré útoky a najít ten správný úhel odpalu. Máte u sebe velice silnou zbraň, tak ji využijte.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 93%
    Zábava - 93%
  • 97%
    Hratelnost - 97%
96%