Vypnout reklamy

Zneškodněte veškeré zombie nepřátele a další protivníky. Je potřeba, abyste zneškodnili několik konstrukcí a mostů, po kterých nepřátele chodí. Cíle jsou pro vás vytvořeny z různých boxů ze dřeva.

Právě tito zlí zombie nepřátele stojí na takovýchto boxech a nebo jsou za nimi skrytí. Nabijte váš kanón a zamiřte prstem na nepřítele na herní ploše. Vyberte tu nejlepší trajektorií a pokuste se způsobit to největší poškození.

K dispozici je hra, která nabízí hned několik velice zajímavých úrovní a realistickou fyziku. Hra taktéž nabízí vysoce kvalitní grafické zpracování a jednoduché ovládání.

Video

Víte tedy co dělat, tak nezapomínejte, že právě na vašem dělu závisí životy dalších lidí. Musíte odrážet veškeré útoky a najít ten správný úhel odpalu. Máte u sebe velice silnou zbraň, tak ji využijte.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Ragdoll Cannon Ball
Price: Free+

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.