Hra na mobil Ships of Battle: The Pacific

Bitva se svou armádní lodí, se kterou máte zneškodnit protivníky. Celá hra se odehrává v atmosféře druhé světové války. Najděte způsob, jak zneškodnit veškeré nepřátele. Kupte si svou válečnou loď křižník, torpedoborec nebo i letadlovou loď. Co ve hře Ships of Battle: The Pacific zažijete Parádní android hra ve které musíte bojovat proti nepřátelským jednotkám. […]

Android hra Ships of Battle: The Pacific ke stažení

Bitva se svou armádní lodí, se kterou máte zneškodnit protivníky. Celá hra se odehrává v atmosféře druhé světové války. Najděte způsob, jak zneškodnit veškeré nepřátele. Kupte si svou válečnou loď křižník, torpedoborec nebo i letadlovou loď.

Co ve hře Ships of Battle: The Pacific zažijete

Parádní android hra ve které musíte bojovat proti nepřátelským jednotkám. K dispozici je hned několik válečných lodí, jednoduchá hratelnost příjemné grafické zpracování a mnohem více.

Projíždějte obrovským územím na vodách a využívejte své zbraně k tomu, abyste protivníky zneškodnili. Pokud budete lehce poškozeni, tak se můžete opravit, pokud to bude možné.

Aplikaci stáhnete níže

Shrnutí hry Ships of Battle: The Pacific
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.8/10
  Zábava - 9.8/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
9.8/10

Pouze několik úvodních vět

Hra vyžaduje android ve verzi 3.0 a vyšší. Android hru vyvinuli vývojáři z VascoGames z Norska. K dispozici je už od 3 let.

Sending
User Review
0 (0 votes)