Vypnout reklamy

Hra na mobil Spirit Lords

Spirit Lords android hra

Prozkoumejte s hrdinou neprozkoumané území, katakomby a jiné místa na tomto zničeném světě. Sbírejte velmi silné svitky.  Braňte sami sebe před černou silou a prozkoumejte ruiny ztracené civilizace. Jedná se o nebezpečné dobrodružství skrz divokou zemi, ve které na vás čeká spoustu nepřátel.

Vylepšujte si svého hrdinu svitky, které zde nejdete. Můžete tady získat i různá brnění, legendární zbraně a spoustu jiných použitelných věcí. Ve hře máte tu výhodu, že můžete hrát i se svými kamarády.

The app was not found in the store. 🙁

Jedná se o kvalitně zpracovanou RPG hru, ve které si můžete odemknout až 200 unikátních bojových schopností. Vyberte si, za koho vlastně budete hrát. Můžete si zvolit brutálního barbara nebo taktického Sorcerera. Svého hrdinu si můžete vylepšovat.  Hra má téměř konzolovou grafiku.

Shrnutí hry:

Ve hře se ocitnete v době minulé. Budete se pohybovat v ruinách zříceného města, hledat svitky a hlavně bojovat proti nepřátelům. Krom toho hra nabízí tzv. CO-OP mód, který můžete hrát se svým kamarádem. Jedná se o příběhový mód, který hrajete se svým kamarádem. Hra nabízí spoustu možných kombinací, jak ji můžete dokončit. Proto nikdy neomrzí a můžete ji hrát neustále dokola.

 

  • Optimalizace
  • Grafika
  • Hratelnost
5

Pouze několik úvodních vět

Dokonalá android hra s CO-OP módem!