Vypnout reklamy

Ovládněte malé městečko, kde je pouze málo přeživších v této nekonečné hře, kde se objevují zlí zombie nepřátele. Vtrhněte do post-apokalyptického světa a ukažte všem, kdo je tady nejlepší. Spousta lidí zemřela a to díky virusu, který je pouhým experimentem vlády.

[wp-review]

Smutek, boj, ale úžasné ovládání

Lidé zemřeli a to právě díky viru, který byl jako experiment. Nicméně smrt lidí je poněkud jiná. Ano, jejich osobnost zemřela a proměnili se na pochodující zombie. Ti mají hlad a jdou po lidech, kteří zbyli. Veďte své lidi, vybudujte silné zdi kolem města a nenechte se zničit.

https://www.youtube.com/watch?v=Xs6K4qabLXg&ab_channel=ViaanStudios

Vybudujte si taktiku v plné parádě a vtrhněte na krvežíznivá zombie v tomto vašem městě. K dispozici je spoustu konstrukčních možností, různé herní módy a vysoké grafické zpracování, které zaručeně oceníte.

Hra je postavena na známém enginu Unreal Engine!

Nicméně opět není hra dostupná pro nás v Google Play. Stáhněte si APK a nahrajte do telefonu. Následně přes souborový manažer nainstalujte.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Survival Block
Price: To be announced

 

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.