Vypnout reklamy

Hra na mobil The Grand Auto 2

Vydáno dne: 28.11.2017

Spáchejte některé krádeže a zúčastněte se obrovských přestřelek na herní ploše. Snažte se uniknout policejním vozidlům a staňte se králem v tomto světě kriminality. Jedná se o dynamickou hru. Získejte peníze a veškeré možnosti. [wp-review] Kriminalita, parádní grafika to jsou znaky této hry Staňte se v této hře nejlepším závodníkem a udělejte vše proto, abyste […]

Spáchejte některé krádeže a zúčastněte se obrovských přestřelek na herní ploše. Snažte se uniknout policejním vozidlům a staňte se králem v tomto světě kriminality. Jedná se o dynamickou hru. Získejte peníze a veškeré možnosti.

[wp-review]

Kriminalita, parádní grafika to jsou znaky této hry

Staňte se v této hře nejlepším závodníkem a udělejte vše proto, abyste získali ty nejrychlejší automobily, zneškodnili nepřátele a dostali se co nejdále. Bojujte proti ostatním nepřátelům, bojujte proti velkým gangům a policií. 

Hra nabízí krom toho všeho možnost si vylepšovat své zbraně. Budete to zaručeně potřebovat, protože pokud zůstanete na stejném místě, tak hra pro vás končí, jelikož se přestanete vyvíjet. Ovládněte toto kriminální město.

Hra je ke stažení pouze jako APK

  • Instalace je jednoduchá. Soubor nahrajete do mobilu a přes souborový manažer android telefonu soubor spustíte.

 

Buroň Tomáš