Vypnout reklamy

Hra na mobil The grand wars: San Andreas

Vydáno dne: 4.12.2017

Staňte se hlavním králem v tomto kriminálním světě. Pohybujete se v docela nebezpečném městě. Snažte se ukradnou automobily a staňte se součásti soubojů. Prozkoumávejte jednotlivé části v tomto obrovském městě a použijte mini mapu k nalezení své cesty. [wp-review] Policie, honičky Je zapotřebí, abyste se připravili na souboje proti policií. Demonstrujte své řidičské schopnosti v […]

Staňte se hlavním králem v tomto kriminálním světě. Pohybujete se v docela nebezpečném městě. Snažte se ukradnou automobily a staňte se součásti soubojů. Prozkoumávejte jednotlivé části v tomto obrovském městě a použijte mini mapu k nalezení své cesty.

[wp-review]

Policie, honičky

Je zapotřebí, abyste se připravili na souboje proti policií. Demonstrujte své řidičské schopnosti v tomto bláznivém závodě. Nakupte si dostatek zbraní a jiných vylepšení, se kterými budou souboje mnohem jednodušší.

Hra disponuje i hezkým grafickým zpracováním. Jeďte dostatečně rychle, využívejte nejrůznější zbraně a realistickou fyziku. Gamesa disponuje opravdu vzrušující hratelností. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále v naprostém pořádku.

Buroň Tomáš