Vypnout reklamy

Ovládejte svého hrdinu, který utíká přes město, kde je spousta zombie nepřátel. Jedná se tak trochu o oddechovou hru, kde je potřeba přijít na způsob, jak protivníka zneškodnit dřív, než se k vám dostane. Vydejte se s hrdinou přes apokalyptické město, kde již není jen spousta zombie nepřátel a nepořádku v ulicích. Se svým hrdinou […]

Ovládejte svého hrdinu, který utíká přes město, kde je spousta zombie nepřátel. Jedná se tak trochu o oddechovou hru, kde je potřeba přijít na způsob, jak protivníka zneškodnit dřív, než se k vám dostane.

Vydejte se s hrdinou přes apokalyptické město, kde již není jen spousta zombie nepřátel a nepořádku v ulicích. Se svým hrdinou se pohybujete v rámci cesty z jedné strany na druhou a při běhu se snažíte vyhnout jednotlivým překážkám. Snažte se namířit a vypálit.

Ve chvíli, kdy trefíte protivníka, tak obdržíte peníze. Díky těmto penězům a ocenění se pak můžete dostat dále. Vylepšujte si svého bojovníka o nové zbraně a oblečení. Hra nabízí perfektní mise, spoustu vylepšení a možnost získat vysoké skóre. Kolem vás jsou hordy nepřátel.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.