Vypnout reklamy

Hra na mobil Undead Blackout

Vydáno dne: 2.6.2015

Zahrajte si android hru, která běží na starším Unreal Enginu z PC. Hrajete za bojácného vojáka, se kterým musíte zneškodnit veškeré zombie nepřátele. Pohybujte se mezi různými pokoji a pokuste se porazit nepřátele. Ella Romero je uvězněný v obrovské hale, kde na něho čekají zombie nepřátele. Pomozte mu přežít v zombie apokalypse. Šetřete munici, protože jsou zásoby velmi […]

Zahrajte si android hru, která běží na starším Unreal Enginu z PC. Hrajete za bojácného vojáka, se kterým musíte zneškodnit veškeré zombie nepřátele. Pohybujte se mezi různými pokoji a pokuste se porazit nepřátele.

Ella Romero je uvězněný v obrovské hale, kde na něho čekají zombie nepřátele. Pomozte mu přežít v zombie apokalypse. Šetřete munici, protože jsou zásoby velmi limitovány. Nenechte zombie, aby se dostali do vaší blízkosti.

The app was not found in the store. 🙁
  • Skvělé grafické zpracovávání
  • Jednoduchá hratelnost
  • Pohled ze shora
  • Obrovská místa, ve kterých se pohybujete
  • Hra požaduje android 5.0 a vyšší!

Máte dvě možnosti, co v této android hře udělat. Buď to sestřelte zombie, nebo utečte. Raději bych zvolil tu první variantu, protože v ruce držíte silnou brokovnici. Pokud budete hodně poranění, tak využijte lékárničku první pomoci.

Chci si zahrát další hry od firmy Borderline Inappropriate Game Studios

Video ze hry Undead Blackout

 

[wp-review]

Buroň Tomáš