Vypnout reklamy

Hra na mobil Vegas Mafia Crime Lords

Jelikož se jedná o mafiány, tak zažijete extrémní zabíjení, krádeže aut, drogové dealery a boje ve světě, kde se chcete stát mafiánským bossem.
Vegas Mafia Crime Lords android hra zdarma

Jelikož se jedná o mafiány, tak zažijete extrémní zabíjení, krádeže aut, drogové dealery a boje ve světě, kde se chcete stát mafiánským bossem. Legenda byla největším šéfem celé ulice Vegas. Jeho zlá mysl Mafiána způsobila hodně bolesti.

Co ve hře Vegas Mafia Crime Lord zažijete

Tento zlý mafián neustále riskoval svůj život, protože žil kriminálním zločinem. Zabít ochranku nebo policistu není žádný problém. Jedná se tak trochu o dobrodružný simulátor, takže se do toho dejte a ukažte, kdo je tady nejlepší. Michael byl zvolen Mafiánskou rodinou poté, co byl Thomas zavražděn.

Jakmile dorazil do Vegas, tak ihned po něm šla policie. Jeho partner mu však udělal místo, kde se může schovat. Poté si naplánovali setkání v tajné hospodě. Řekl mu tajné informace, a také to, že po smrti Thomase ztratila Mafia značný vliv ve městě.

Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním, jednoduchou hratelnosti a hlavně propracovaným příběhem Mafiána.

The app was not found in the store. 🙁

Recenze hry Vegas Mafia Crime Lords
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 9.5/10
  Hratelnost - 9.5/10
 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
9.8/10

Shrnutí hry Vegas Mafia Crime Lords

Hra má sice horší ovládání vozidel a pohled ze shora není někdy příliš dobrý. Musíte si na to zvyknout a pár chyb přehlížet.
Jinak android hra nabízí skvělý příběh z Mafiánské rodiny. Je požadován android ve verzi 2.3, ale hra spíše dobře poběží na telefonech, které mají nainstalovaný Andorid 5 a výše.
Jedná se o gamesu od vývojářů Nation Games 3D.

Sending
User Review
5 (1 vote)