Hra na mobil Zombie Derby 2

Další díl herní série, ve které si zahrajete na naprostého zabijáka veškerých zombie nepřátel, které se vám objevují na cestách. Otestujte skvělou akční arkádu ve 3D grafickým zpracováním. Gamesa obsahuje několik automobilů s možným vylepšením, obrovské zbraně a rychlost. Co ve hře Zombie Derby 2 zažijete Jedná se o hru, která se odehrává v post-apokalyptickém […]

Zombie Derby 2 - android hra, hra na mobil

Další díl herní série, ve které si zahrajete na naprostého zabijáka veškerých zombie nepřátel, které se vám objevují na cestách. Otestujte skvělou akční arkádu ve 3D grafickým zpracováním. Gamesa obsahuje několik automobilů s možným vylepšením, obrovské zbraně a rychlost.

Co ve hře Zombie Derby 2 zažijete

Jedná se o hru, která se odehrává v post-apokalyptickém světě se zombie. Vaším úkolem je, abyste zabili všechny ve vaší trase. Bojujte s několika nepřáteli a nebojte se opravdu ničeho. K dispozici máte celkem osm různých aut, které můžete vylepšovat.

Krom toho tady jsou různé módy a i takový, ve kterém můžete soupeřit se svými kamarády na světě. Jedná se o krvavý masakr, který musíte zažit.

Zombie Derby 2 - android hra, hra na mobil

Zombie Derby 2 – android hra, hra na mobil

první díl této herní série na mobilní telefon android byla senzační, a proto se vývojáři rozhodli o další.

Aplikaci stáhnete níže

 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.8/10
  Zábava - 9.8/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
10/10