Vypnout reklamy

Získejte parádní automobil, se kterým se vydáte do post-apokalyptického světa, ve kterém je spousta krvelačných zombie nepřátel. Vaším hlavním úkolem je zabít, postřílet, přejet a získat peníze! Brutální krvežíznivá hra Pokud máte rádi krev, tak jste tady správně. Připravte se na spoustu extrémních arénách a závodu skrz arény. Vaším hlavním úkolem je, abyste v naprostém […]

Získejte parádní automobil, se kterým se vydáte do post-apokalyptického světa, ve kterém je spousta krvelačných zombie nepřátel. Vaším hlavním úkolem je zabít, postřílet, přejet a získat peníze!

Brutální krvežíznivá hra

Pokud máte rádi krev, tak jste tady správně. Připravte se na spoustu extrémních arénách a závodu skrz arény. Vaším hlavním úkolem je, abyste v naprostém pořádku získali peníze, následně si pak nakoupili lepší zbraně a dostali se dále. Hlavním úkolem je zneškodnit všechna monstra a pomoct si.

https://www.youtube.com/watch?v=mQmJ7o7ibc4&ab_channel=CartoonGamesNetwork

K vašemu vozu můžete přidělat okružní pily, které budou řezat všechny zombie před vámi. Tato pila disponuje ostrými trny. Právě díky ním je velká šance své nemrtvé porazit. Nakupte další a další automobily a nakonec je i vylepšujte. Hra nabízí spoustu vozidel, se kterými můžete hrát a také dostatek vylepšení. Nezapomínejte na dynamické souboje.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Buroň Tomáš