Vypnout reklamy

Hra na mobil Zombiewood

Pokud jste tuto hru ještě nehráli, tak ji vřele doporučujeme. Jedná se o hru, ve které budete bojovat proti několika zombíkům. Snažte se v dnešní hře přežít apokalypsu s ostatními hráči. Zombíci vtrhli do města Los Angeles, kde je spoustu filmových hvězd a dnes se proměnili v zombie. Ovládání hry Jednoduché ovládání vás nebude nikterak […]

Zombiewood hra

Pokud jste tuto hru ještě nehráli, tak ji vřele doporučujeme. Jedná se o hru, ve které budete bojovat proti několika zombíkům. Snažte se v dnešní hře přežít apokalypsu s ostatními hráči. Zombíci vtrhli do města Los Angeles, kde je spoustu filmových hvězd a dnes se proměnili v zombie.

Ovládání hry

Jednoduché ovládání vás nebude nikterak obtěžovat. Hrajete hru jako na gamepadu, což je opravdu skvělé.  Levým tlačítkem se pohybujete a pravým tlačítkem střílíte.

Možnosti hry

Ve hře narazíte na několik skvělých části a průběhem hry si můžete za nasbírané peníze nakoupit vylepšení přes košík v dolní části hry. Je potřeba se neustále vylepšovat, protože nepřátele budou velmi akční. Plňte úkoly v dnešní hře, které můžete vidět po pauze.

Navíc celá hra má několik úrovní, ale je potřeba sbírat veškeré filmové body, abyste se pak mohli dostat dále.

Můžete si taktéž zahrát v aréně. Pokud znáte kamarády, kteří tuto hru hrají, tak si můžete proti sobě zahrát.

Video ze hry

The app was not found in the store. 🙁