Vypnout reklamy

Aplikace Assistive Touch

Nová aplikace pro android, která vám ulehčí práci. Jednotlivé zkratky k aplikacím si umístíte do plovoucího boxu na pravé straně. Posléze stačí jednoduše kliknout a otevřít si menu. Jedná se o velice jednoduchou aplikaci zcela zdarma. Do boxu si umístěte své jednotlivé aplikace, abyste je pak následně mohli jednodušeji otevřít a najít. Zvolte si aplikace, hry nebo […]

Nová aplikace pro android, která vám ulehčí práci. Jednotlivé zkratky k aplikacím si umístíte do plovoucího boxu na pravé straně. Posléze stačí jednoduše kliknout a otevřít si menu.

Jedná se o velice jednoduchou aplikaci zcela zdarma. Do boxu si umístěte své jednotlivé aplikace, abyste je pak následně mohli jednodušeji otevřít a najít. Zvolte si aplikace, hry nebo i jiné věci třeba ovládání nastavení telefonu.

Pokud se vám tedy nechce neustále projíždět prstem po horní části a stahovat okno s notifikacemi, kde máte ovládání hlasitosti, Wi-Fi sítě nebo i jas telefonu, tak si toto všechno umístěte do plovoucího okna.

Nicméně k dispozici jsou i virtuální „domácí tlačítka“, jednoduché uzamčení telefonu nebo i tlačítka na hlasitost nebo zpět. Každý telefon je jiný a některé UI výrobců tohle mají.

Aplikaci stáhnete níže

Assistive Touch for Android