Vypnout reklamy

Aplikace AutoResponder for WhatsApp

Vydáno dne: 11.8.2017

Používáte aplikaci whatsapp a nebaví vás neustále odpovídat, když jste třeba nedostižitelní a lidé vám stále píšou? Jste online, ale bohužel nemáte čas odpovídat. Od toho je tady aplikace, která za vás automaticky odešle odpověď. Našli jsme pro vás jednoduché řešení. Pro Android 4 budete potřebovat povolení “root”. Už se vám určitě několikrát stalo, že […]

Používáte aplikaci whatsapp a nebaví vás neustále odpovídat, když jste třeba nedostižitelní a lidé vám stále píšou? Jste online, ale bohužel nemáte čas odpovídat. Od toho je tady aplikace, která za vás automaticky odešle odpověď.

Našli jsme pro vás jednoduché řešení. Pro Android 4 budete potřebovat povolení “root”. Už se vám určitě několikrát stalo, že vám lidi začali psát ikdyž věděli, že tam nejste. Občas je ale horší odpovědět, protože tím se začne rozhovor. S aplikací máte možnost nastavit odpověď podle sebe. Napište lidem, že teď nemáte čas, ať napíšou později.

Aplikace dokáže odpovídat i na před definované texty. To znamená, pokud vám někdo napíše “Ahoj”, tak vy mu můžete dát automatickou odpověď “Ahoj”. Pokud už dopředu víte, jak vám lidi píšou. Odpověď můžete dát podle podmínky, jestli je zpráva naprosto shodná, co jste napsali, nebo obsahuje dané slovo.

Další možnosti je nastavit kontakty, kterým mají tyto automatické odpovědi chodit. Je možné zvolit odpověď i podle proměnných, kde zadáte %time%, což je aktuální čas a píšete dále. Třeba automatická odpověď “Jsem pryč od %time%, napíšu vám ihned jakmile budu moct”.

The app was not found in the store. 🙁

[wp-review]

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš