Vypnout reklamy

Jedná se o aplikaci, která vám dává přístup do vašich zakoupených hudeb v různých internetových obchodech. Zakoupené písničky pak můžete poslouchat kterýkoliv moment. Aplikace sice nemá na Spotify, ale i přesto nabídne něco navíc. K dispozici je třeba rádio, takže můžete poslouchat rádio odkudkoliv budete chtít. Je docela možné, že má větší hudební katalog, protože […]

Jedná se o aplikaci, která vám dává přístup do vašich zakoupených hudeb v různých internetových obchodech. Zakoupené písničky pak můžete poslouchat kterýkoliv moment.

Aplikace sice nemá na Spotify, ale i přesto nabídne něco navíc. K dispozici je třeba rádio, takže můžete poslouchat rádio odkudkoliv budete chtít. Je docela možné, že má větší hudební katalog, protože někteří vydavatelé nechtějí být na Spotify z důvodu, že jim Spotify neplatí. V tomto katalogu totiž platíte za každou písničku a ve Spotify máte předplatné, kde Spotify platí umělcům.

Nicméně jedná se již o trošku starší aplikaci, ale i přesto nabízí perfektní ovládání. Není to nic složitého nemusíte nic vyhledávat.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Bandcamp
Price: Free

 

Buroň Tomáš

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)