Vypnout reklamy

Aplikace Cloud print

Google Cloud print

Znáte to. Došla barva v tiskárně popř. toner a vy potřebujete vytisknout velice důležitý dokument, jenže jak? Připojovat u kamaráda flashku je zdlouhavé…Co takhle nahrát dokument do mobilu nebo tabletu a pomocí „cloudu“ se s tiskárnou od kamaráda připojit a vytisknout dokument? Víte o tom, že existuje možnost „cloud print“ neboli funkce vzdáleného tisku? Mezitím si můžete v poklidu koupit nový toner do vaší tiskárny. Nejrozšířenější je Google Cloud Print. Chcete se o tisku na dálku dozvědět více? Tak neváhejte a čtěte dál…

Google Cloud Print je velmi příjemná aplikace, kterou si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu. V případě, že máte doma zapojenou tiskárnu do sítě a v mobilním telefonu dokument, můžete si ho vytisknout, ať už jste kdekoliv.

Další aplikace na vzdálené tisknutí dokumentů

Aplikací pro tisknutí z mobilního telefonu android existuje nespočet. Sepíšeme si tady ještě další aplikace pro „cloud print“-

  • Cloud Print – aplikace která dokáže tisknout SMS zprávy, kontakty, tisknout z FB atd…
  • To Google Cloud Print – jednoduchá aplikace, kde pomocí sdílení pošlete dokument do Google Cloud Print
  • PrinterShare – bezproblémový tisk přes Wi-Fi nebo Bluetooth, podpora Google Cloud Print
  • Samsung Mobile Print – Pro tiskárny Samsung a mobily Samsung

Aplikace šetří čas

Těmito aplikacemi si ušetříte opravdu moře času. Odzkoušeno. Jedete třeba ve vlaku, jste ve škole. Dokument si nahrajete do mobilu nebo tabletu a necháte si ho vytisknout.

Přijedete domů a papír je vytisknutý a o nic se už nemusíte starat. Velká výhoda i v případě, že si něco najdete na vašem telefonu nebo tabletu a uložíte si ho. Bylo by zdlouhavé ho přesouvat z tabletu či telefonu do PC a poté ho vytisknout. Takto to je mnohem jednodušší nemyslíte?

Pokud jsme vás aplikacemi zaujali, tak v případě nesprávné tiskárny pro cloud se můžete podívat na tiskárny, které cloud podporují. 

Článek vznikl ve spolupráci s TisknuLevne.cz

Cloud Print
Price: Free