Vypnout reklamy

Pokud nedisponujete v telefonu klasickou galerií, tak k dispozici je spousta aplikací, které skvěle tuto aplikací nahradí. Nemusíte tak zoufat, že byste přišli o něco velkolepého. K dispozici je několik funkcí v této aplikaci. Aplikace nabízí klíčové prvky jako jsou vzpomínky, takže veškeré fotografie máte seřazené podle jednotlivých alb, kde můžete přidávat, modifikovat nebo je […]

Pokud nedisponujete v telefonu klasickou galerií, tak k dispozici je spousta aplikací, které skvěle tuto aplikací nahradí. Nemusíte tak zoufat, že byste přišli o něco velkolepého. K dispozici je několik funkcí v této aplikaci.

Aplikace nabízí klíčové prvky jako jsou vzpomínky, takže veškeré fotografie máte seřazené podle jednotlivých alb, kde můžete přidávat, modifikovat nebo je i mazat. Dále je tady kvalitní a jednoduchý manažer. Vyhledávejte veškerá alba za pomocí filtru.

Krom toho aplikace disponuje umělou inteligencí a díky strojovému učení dokáže rozpoznat tváře jednotlivých lidí na fotografií a následně je i správně přiřadit. Nechybí ani možnost si vytvořit vlastní koláž ze 2 – 9 fotografií, což je opravdu skvělá věc.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.