Vypnout reklamy

Aplikace Google Maps Go

Vydáno dne: 14.12.2017

Pokud máte slabší telefon, tak jste určitě zaznamenali, že Google vydává systém Android Go a s tím i odlehčené aplikace, které nezabírají tolik paměti v telefonu. V této chvíli máte možnost stáhnout si odlehčenou verzi map. Jak jsme již řekli, tak k dispozici bude nový systém Android Oreo Go Edice, která disponuje odlehčenými aplikacemi. Jedná […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Pokud máte slabší telefon, tak jste určitě zaznamenali, že Google vydává systém Android Go a s tím i odlehčené aplikace, které nezabírají tolik paměti v telefonu. V této chvíli máte možnost stáhnout si odlehčenou verzi map.

Jak jsme již řekli, tak k dispozici bude nový systém Android Oreo Go Edice, která disponuje odlehčenými aplikacemi. Jedná se o Gmail, Asistent, Files Go a Mapy. Nicméně některé aplikace jsou dostupné zvlášť v Google Play Store.

Ode dneška je možné vyzkoušet tyto aplikace zvlášť a to bez systému Android Oreo Go. Aplikace jsou plné kompatibilní s Android 4.1 a výše.

Odlehčená verze Google Map běží opravdu dobře na telefonu, který nedisponuje značnou velikostí pamětí. Jedná se hlavně o low-end modely.

Google Mapy jsou již k dispozici v 70 jazycích a obsahují přes 200 států a 100 miliónu míst (firem).

Stahujte hru nebo aplikaci

Buroň Tomáš

Populární příspěvky