Vypnout reklamy

Aplikace Google Trips

Google Trips zdarma, cestujte s Googlem

Právě dnes zveřejnil Google svou aplikaci Google Trips, kde máte možnost naplánovat si svůj výlet. Krom toho vám Google nabídne různé možnosti aktivit, restaurací, rezervací a mnohem více. Pokud jste si třeba rezervovali hotel přes booking.com a přišel vám email na gmail.com, tak aplikace si sama stáhne místo, kde jste byli a nabídne vám informace o něm.

Co aplikace Google Trips nabízí?

Chystáte se na podzim na různé cesty po Evropě, ale nevíte, co se dá kde dělat a jaké památky jsou kolem vás? Nechce se vám utrácet za průvodce? Tak aplikace Google Trips je ta pravá pro vás. Máte totiž možnost si prvně naplánovat cestu, kam se vydáte a pak podle toho jezdíte nebo chodíte. Krom toho vám aplikace v místě nabídne „balíček“ a v něm je už jsou předem umístěny body, které byste měli navštívit.

Google Trips - vlastní plánování cesty

Google Trips – vlastní plánování cesty

Organizované výlety na jednom místě

Každý výlet je dokonale organizován, takže budete mít ve své aplikaci uložené veškerá místa, která jste navštívili. Každý výlet má denní plán, aktivity, jídlo a pití a mnohem více.

Rezervační systém

Hlídejte si své lety, hotely, půjčovaní aut, restaurace. To všechno na jednom místě bez toho, aniž byste museli všechno hledat individuálně.

Google Trips aplikace - rezervační systém, aktivity a mnohem více

Google Trips aplikace – rezervační systém, aktivity a mnohem více

Offline přístup

Obrovskou výhodou je také offline přístup k datům. Nemusíte tak mít internet na cestách, stačí si vše předem připravit a stáhnout. Poté vše funguje v offline režimu. Ale již brzy bude internet v mobilu i volání v Evropě stejné jako v České republice, takže tohle již brzy odpadne řešit. Roaming se má totiž naprosto zrušit příští léto.

  • 10/10
    Uživatelské rozhraní - 10/10
  • 10/10
    Funkce - 10/10
  • 10/10
    Optimalizace - 10/10
10/10

Pouze několik úvodních vět

Aplikace je taktéž dostupná pro systém iOS Apple.

Sending
User Review
0 (0 votes)