Aplikace Handy Profiles

Handy Profiles slouží především ke správě snadno jas obrazovky, intervaly vypnutí obrazovky tichý režim, režim Letadlo, zapnutí / vypnutí Bluetooth, mobilní data, Wi-Fi, nastavení hlasitosti, vyzváněcí zvuk, přesměrování hovoru, atd. Profily lze aktivovat manuálně, dočasně (na nastavenou dobu bude aktivovat vybraný profil), nebo automaticky s časovači nebo změnou umístění nebo s uvedením událost s vybraným […]

Ilustracni fotografie

Handy Profiles slouží především ke správě snadno jas obrazovky, intervaly vypnutí obrazovky tichý režim, režim Letadlo, zapnutí / vypnutí Bluetooth, mobilní data, Wi-Fi, nastavení hlasitosti, vyzváněcí zvuk, přesměrování hovoru, atd.
Profily lze aktivovat manuálně, dočasně (na nastavenou dobu bude aktivovat vybraný profil), nebo automaticky s časovači nebo změnou umístění nebo s uvedením událost s vybraným klíčovým slovem do kalendáře.

Handy Profiles má Call Filter / Call Blocker, který je možné zapnout / vypnout pro každý profil. K dispozici jsou 4 režimy (povolit vše, povolit pouze list, blokovat vše, blokovat pouze seznam) pro nakládání s hovory. To vám umožní plně ovládat nechtěné hovory.

Handy Profiles může informovat o nepřijaté hovory nebo nepřečtené zprávy opakováním zvuk oznámení ve zvoleném intervalu. Je vhodný zejména pro ty, kteří nemají telefon, po celou dobu, kdy se vrátí do telefonu, mohli snadno přehlédnout zmeškaný hovor nebo nepřečtenou zprávu.

The app was not found in the store. 🙁