Vypnout reklamy

Android aplikace IN-POČASÍ

IN POČASÍ ANDROID

Nevíte, jestli má cenu na víkend něco plánovat? Říkáte si, co když bude pršet, tak to raději zůstaneme doma? Nechce se vám zapínat počítač jenom kvůli tomu, abyste zjistili, jaké bude počasí. Máme pro vás v dnešní novince příjemnou aplikaci. Tak na nic nečekejte a přijďte se podívat na představení IN-POČASÍ. Aplikace, která vám na cestách hodně pomůže.

Android aplikace IN-POČASÍ

Aplikace je od IN-POČASÍ a představuje MeteoMapy pro mobilní telefony. Tato aplikace funguje jak na iOS, tak i android. Samozřejmě se budeme dnes zaobírat systémem android aplikace.

Tato aplikace přináší velmi zajímavé funkce. Jedná se hlavně o zobrazení aktuálních srážek nad Českem a Německem. Aplikace disponuje i předpovědí, takže vám dokáže předpovědět počasí i na následující hodinu.

Výpočet probíhá pomocí údajů větru, směru větru, tlaku vzduchu a další meteo informací, které se skloubí do jednoho vzorečku a poté nám vznikne celkem přesná předpověď počasí.

Tyto MeteoMapy dokážou sledovat počasí téměř v reálném čase, což ocení cyklisté, výletníci a jiní lidé, kteří tráví hodně času venku aktivitami. Tyto data se aktualizují co 10 minut.

Aplikace IN-POČASÍ je zcela ZDARMA.

Údaje z meteostanic

Na mapě jsou dostupné meteorologické stanice.  Tato aplikace získává údaje z více než 100 meteorologických stanic. Tyto stanice zaznamenávají teplotu vzduchu, vítr, srážky a i vlhkost nebo tlak vzduchu. Takhle si můžete zjistit, jak to vypadá přímo v daném městě, kde meteostanice je.

Aplikace na android IN-POČASÍ je velmi propracované a hodí se zájmena na cesty. Pokud máte internet v mobilu, tak tato aplikace by měla být ve vašem mobilním telefonu.