Vypnout reklamy

Aplikace Navigation Gestures

Xda Navigation aplikace

Nové telefony disponují různými funkcemi, jako jsou třeba gesta. Pouhým táhnutím prstů můžete otevřít aplikace, volání, zprávy a další věci. No jenže starší telefony takové funkce nemají? Proto je tady aplikace.

Bohužel jak to tak bývá, tak u většiny nadstaveb se dějí problémy s kompatibilitou. U některých telefonu vše funguje normálně, ale některé mají zase na druhou stranu problémy. Sami vývojáři s tím nic nedokážou udělat, jelikož každý mobilní telefon má napsané jádro systému trošku jinak a to i v případě, kdy se jedná o Android systém.

S gesty máte možnost kompletně skryt notifikační lištu v horní části obrazovky a to bez jakéhokoliv zásahu do práv telefonu.

Máte možnost nastavit funkce na gesta jako je posunutí vlevo, vpravo, nahoru, dolů, přidržení, dvojí kliknutí, dlouhé držení a spoustu dalšího. Zvládne akce jako je otevření posledních aplikací, rozdělení obrazovky (požadován systém Android Nougat a dále, jelikož API systému má funkci rozdělení obrazovky) a to stejné je i u otevření předešlé aplikace. Dále nechybí otevření asistenta.