Vypnout reklamy

Aplikace Nejlevnější Taxi Praha

Nejlevnější Taxi Praha

Cestujete hodně po Praze taxíkem? Nechce se vám složitě vyhledávat čísla na taxi služby a hlásit svou polohu? Díky této aplikaci si usnadníte zavolání taxíka. Objednávku provedete ve dvou krocích, což je velmi pohodlné. Svou polohu zadejte přímo na mapě, případně ji váš mobil zjistí sám a vy ji jen potvrdíte. Na mapě uvidíte taxi, které pro vás jede. Takže víte, kde taxík právě je.

Jednoduché ovládání aplikace Nejlevnější Taxi Praha

Je to tak. Ovládání této aplikace je velmi jednoduché a do 1 minuty máte objednané taxi. V případě, že znáte cílovou adresu, tak vám tato aplikace Taxi Praha spočítá také odhad ceny, kterou zaplatíte. Aplikace funguje jak pro Android, tak i pro iOS, BlackBerry, Windows Phone. Takže jsou pokryté všechny „smartphone“ systémy.

Tuto aplikaci si můžete vyzkoušet přímo na internetu. Chování aplikace je úplně stejné jako v mobilním telefonu.

K objednávce Taxi přání zákazníka

Dalším pozitivem této aplikace je možnost „přání zákazníka“. Zvolte si, jestli chcete platit platební kartou, pojedete s domácím zvířetem nebo potřebujete vůz kombi. Navíc si můžete zvolit jiný termín odjezdu, takže nemusíte odjíždět hned teď.

Aplikace vám dokáže vypočíst:

  • Předběžnou cenu za Taxi
  • Jak dlouho bude cesta trvat
  • Délka trasy
  • A za jak dlouho bude Taxi u vás

Volba adresy odjezdu a cílové adresy

Adresu odjezdu si zvolíte buď to za pomocí GPS a polohu zjistí váš mobilní telefon nebo v případě, že takovou možnost nemáte, tak zadáte adresu přímo. Adresu odjezdu si můžete zvolit pomocí pinů. Stačí posouvat s pinem po ploše mapy (zelený).

V případě, že nevíte kde jste, využijte aplikaci SYGIC GPS NAVIGATION.

Cílovou adresu si taktéž můžete zvolit pomocí pinů na mapě (červený). Poté se vám automaticky ukáže trasa, kterou taxík pojede. Hlavní je, že vám v horní části aplikace ukáži, za jak dlouho Taxi Praha u vás bude.

Další funkce aplikace Nejlevnější Taxi Praha

Aplikace má mnohem více funkcí, které stojí za zmínku.

  • Vaše poslední Taxi služba
  • Aktuální odvoz
  • Před-objednaný odvoz na určitý čas

Aplikace Taxi Praha je vhodná pro všechny turisty i neturisty, kteří cestují po Praze a nechtějí čekat na MHD. Aplikace je velmi jednoduchá na ovládání a vyzná se v ní opravdu každý. Vše vidíte na obrázcích.

Kdyby takové aplikace byly v České republice více, tak je vše mnohem jednodušší.

Nejlevnější Taxi Praha

Nejlevnější Taxi Praha

Naše hodnocení: 5 hvězdiček z pěti!