Vypnout reklamy

Aplikace v měsíci Říjen 2014

top_list

Které aplikace byly dobré a stojí za zmínku? Google Play market se hemží spousty aplikací, ale většina z nic je nepoužitelná. Je to dáno díky tomu, že aplikace vytváří spoustu lidí a snaží se ukázat světu. Ale to je jen dobře. My si povíme jen o těch, které stojí za zmínku.

Inbox od Gmailu

Nová aplikace od Googlu, která slouží k lepšímu souhrnu vaších emailu a případného „to-do“ listu. Jedná se teprve o přístup jen skrz pozvánku. Nejlepší na tom všem je, že všechny podobné zprávy se shrnou dohromady, takže se s tím dokážete vypořádat opravdu rychle. Což je důležité. V dnešní době se necat zahltit emaily a řešit jenom emaily není dobré. Zdržujete to od práce.

Získávejte jen ty nejdůležitější informace bez toho anižbyste otvírali zprávu. Upomínky jsou opravdu skvělé a objevují se vám taktéž na jednom místě, takže se nemusíte nikam složitě překlikávat.

Připomínky formou upozornění si můžete nastavit dle svého uvážení. Opakovat se mohou každý týden, když se dostanete domů nebo kdykoliv si vyberete.

 

Inbox by Gmail
Price: Free

Google Fit

Jedná se na odpověď pro aplikaci od Applu HealthKit. Tato aplikace váš telefon promění v trakovací zařízení vaší aktivity. Zaznamenává veškeré pohyby, které vykonáváte, cyklistuku a to vše na pozadí. Funguje opravdu skvěle s Android Wear.

  • Aplikace vás tak bude motivovat k dalším aktivitám.
  • Prostě zapněte telefon a noste ho všude sebou. Aplikace se o sběr dat postará.
  • Nastavte si svůj cíl, kterého chcete dosáhnout.
  • Obdržíte různá doporučení k aktivitám.
  • Kompatibilní s veškerým android zařízením

YouRadio android aplikace

Aplikace je tady již od března, ale teprve nedávno získala na své popularitě, proto ji zařazujeme do říjnového TOP listu.

Cesta do školy nebo do práce může být po ránu opravdu ospalá! Zvolte si svou náladu a nechte si zahrát písničky. Tato aplikace umí stáhnout veškerou hudbu do mobilu a třeba na hodinu můžete přehrávat hudbu bez připojení k internetu. Což je opravdu velice vhodné a to v případě, kdy nechcete neustále poslouchat jedny a ty samé písničky. Prostě předtím, než se vydáte do práce nebo do školy, tak si stáhnete podle své nálady svůj playlist. V aplikaci si můžete také nastavit, jak dlouhý playlist má v offlině módu hudbu uchovávat.