Vypnout reklamy

Aplikace R2N

restaran

Znáte to. Máte velký hlad, ale nevíte kam si dnes zajít a navíc některé restaurace jsou drahé a ještě k tomu nevíte, jak tam chutná. Zkoušet něco nového je něco nemyslitelného a raději si o podniku přečtete recenzi, která vám dokáže, že je restaurace dobrá nebo naopak špatná.

S aplikací Restaurant 2 Night můžete ušetřit 10 – 40%. Vše záleží na vytíženosti podniku. Pokud bude mít majitel restaurace málo zákazníků, tak samozřejmě cenu sníží a vy o tom budete díky aplikaci vědět.

Jak to vlastně všechno funguje? To se dozvíte v dnešním článku…

Celé je to založeno na konceptu „last-minute“, v praxi to znamená, že objednáte a jdete. Je to úplně to samé, když si na poslední chvíli kupujete zájezd nebo letenku do letadla. Jedna se o formu, kdy se majitel restaurace snaží přilákat více lidí do svého podniku a to za sníženou cenu.

V aplikaci je již přes 150 restaurací, které můžete využít, a určitě vás potěší. To i v případě, že jste v práci a nemáte nic k obědu. Stačí vytáhnout mobil, najít restauraci a zarezervovat stůl. Vše velmi rychle a jednoduše.

A teď o aplikaci blíže

 

rrrCelkově je aplikace velice jednoduchá a vyzná se v ní opravdu každý. Je tak jednoduchá, že si dokážete zarezervovat stůl za jednu minutu. Grafická stránka aplikace je příjemná a zaujme hlavně nenáročné klienty.

Když si spustíte aplikaci, tak ihned uvidíte hlavní nabídku. Můžete si nechat najít restaurace ve vašem okolí podle GPS souřadnic, Wi-Fi sítě nebo napsat svou oblíbenou restauraci, kde poté získáte slevu (samozřejmě musí být v portfoliu aplikace Restaurant 2 Night).

 

asdadsadsMapa restaurací je založena na Google mapách, a tak se v ní lehce zorientujete. Navíc Vám mapa řekne, jak daleko od daného místa jste. Po rozkliknuti dané restaurace se vám objeví cenové hladiny, typ kuchyně, recenze uživatelů a také výše slevy, kterou můžete získat. Samozřejmě nesmíme zapomenout, že většina restaurací má zveřejněné fotografie svých prostorů a to jak z venku, tak i zevnitř, což můžete

 

vidět na obrázku výše.

V nabídce je i jídelní lístek, takže si pak stačí rozkliknout odkaz, který vás přesměruje na jejich stránky, takhle docílí aplikace toho, že je jídelní lístek stále aktuální. Nemůže se vám stát, že by na jídelním lístku bylo něco jiného, což je velké plus!

Jak na rezervaci?

xycxcfdgfd

Jak už jsme říkali. Celá rezervace je opravdu jednoduchá. Pokud jste si svou oblíbenou restauraci již vybrali, tak poté stačí kliknout na tlačítko rezervovat. Poté se vám zobrazí obrazovka, kde si vyberete počet lidí, své jméno a příjmení, telefonní číslo, čas rezervace. Až rezervaci dokončíte, tak vám přijde potvrzení o rezervaci na telefon, který jste udali při rezervaci. Tím to pro vás končí a vy můžete jít na jídlo a čerpat tak výhody aplikace.

SMS zpráva vám většinou přijde do 5 minut, takže stačí rezervaci provést a vyrazit. Než do restaurace dojdete, tak SMS se slevou už budete mít v mobilu. S touto SMSkou se v restauraci budete prokazovat, aby zaměstnanci věděli, že slevu máte.

Sleva se uplatňuje na celkový účet, takže si můžete vybírat z čehokoliv z jídelního lístku. Nejste žádným způsobem omezení!

V budoucnu se aplikace Restaurant 2 Night bude snažit rozrůst do dalších velkých měst v České republice.

Zhodnocení na závěr

Pokud hledáte kvalitní aplikaci, která vám ušetří peníze v peněžence, a ještě k tomu se dobře najíte, tak neváhejte ani vteřinu. Veškeré informace o novinkách a soutěžích naleznete na webových stránkách R2N. Aplikace Restaurant 2 Night by vám za žádnou cenu neměla uniknout a proto ji můžeme jen doporučit!

 

 

 

URLhttp://www.r2n.cz/