Vypnout reklamy

S hraní her formou streamingu se roztrhl pytel. Je to asi nejlepší a nejednodušší cesta, jak si zahrát počitačové hry na svém mobilním telefonu kdykoliv budete chtít. Tato aplikace disponuje nízkou odezvou mezi vaším telefonem a serverem, kde se hra spouští. Ve hrách potřebujete mít nízkou dobu reakce a tím je potřeba snižovat odezvu. Ve […]

S hraní her formou streamingu se roztrhl pytel. Je to asi nejlepší a nejednodušší cesta, jak si zahrát počitačové hry na svém mobilním telefonu kdykoliv budete chtít. Tato aplikace disponuje nízkou odezvou mezi vaším telefonem a serverem, kde se hra spouští.

Ve hrách potřebujete mít nízkou dobu reakce a tím je potřeba snižovat odezvu. Ve hře si můžete zvolit na obrazovce veškeré ovládání podle sebe samého. Nastavujete si, jak budete chodit a čím třeba útočit.

Jak jsme již psali výhodou je hraní počitačových her na svém mobilním telefonu. Může se jednat o velmi kvalitní hry, které disponují vysokým grafickým zpracováním. Hlavní je, že se takové hry dají velmi lehce ovládat právě na mobilním telefonu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.