Vypnout reklamy

Aplikace Runtastic Six Pack Abs Workout

runtastic-six-pack-abs-workout-6003-b-512x250

Chcete po vánocích schudnout, ale nevíte jak na to? Nebo nemáte dostatek motivace? Potřebujete k tomu trenéra, který vám řekne, jak máte co cvičit? Díky aplikaci Runtastic můžete cvičit podle trenéra, který je ve 3D a vše vám hezký ukáže. Pojďme se na aplikaci podívat z blízka.

Nastavte si rok narození a vyberte si, jestli jste žena nebo muž. Poté si můžete vybrat, jaké cvičení chcete provádět a také na kolik dní. Vaši trenéři jsou buď Daniel (pro muže) nebo Angie (pro ženy). Máte tady víc než 50 videí v HD kvalitě, které vám pomohou dostat sílu a cvičit, tak jak jste vždy potřebovali.

Nikdy cvičení nebylo doma jednodušší. Už nikdy nebudete cvičit špatně. Je jasné, že se nevycvičíte díky této aplikaci na super úroveň, ale pokud máte sedavé zaměstnání nebo neustále sedíte ve škole a pak u počítače doma, tak každý den byste si mohli najít čas a zacvičit si. Aplikace vás k tomu všemu donutí.

Jak cvičení s Runtastic probíhá?

Obtížnost cvičení se vám neustále zvětšuje a tak to má být. Díky tomu nebudete na začátku ihned unavení a svou sílu dokážete rozprostit do několika dní. V této aplikaci cvičíte každý den, takže se připravte na pořádný zápřah. Aplikaci vůbec nezajímá, že vás něco bolí, ale měli byste stále cvičit. Ze začátku cvičíte jen 8 minut (taková rozcvička), ale každý další cvičení se prodlužuje a až se dostanete do další úrovně, tak to bude mnohem delší a těžší.

Co všechno aplikace má?

  • 50+ HD videí s instrukcemi
  • 10 týdenní cvičení
  • 50+ unikátních tipů dne
  • Nepotřebujete žádné fitness věci
  • Nahrávání vašeho postupu na MyFitnessPal a porovnávat s ostatními
  • Cvičíte se svým chytrým telefonem
  • Zlepšete svou kondici, sílu, stabilityu a i váhu

Trailer Runtastic Six Pack App

https://www.youtube.com/watch?v=Go8NtApU0YA