AplikaceSamba: Videos + Reactions

Jedná se asi o nejlepší aplikaci v roce 2014. Jedná se totiž o unikátní aplikaci, která nabízí video zprávy, ale v takové podobě, že když ji daný uživatel otevře, tak vy uvidíte ihned jeho reakci na mobilu. Díky tomu nemůžete skrývat emoce nebo dělat, že s vámi zpráva nic nedělá. Aplikace Samba umožňuje být vtipný, […]

samba-reactive-video-messaging

Jedná se asi o nejlepší aplikaci v roce 2014. Jedná se totiž o unikátní aplikaci, která nabízí video zprávy, ale v takové podobě, že když ji daný uživatel otevře, tak vy uvidíte ihned jeho reakci na mobilu. Díky tomu nemůžete skrývat emoce nebo dělat, že s vámi zpráva nic nedělá.

Aplikace Samba umožňuje být vtipný, emocionální, kreativní a opravdu cokoliv, jak se cítíte. Jste na párty? Pošlete svému příbuznému nebo kamarádovi, jak to tam vypadá a uvidíte jeho reakci. No popravdě je to k nezaplacení. Opravdu skvělá aktualizace, která rozšiřuje komunikaci přes mobilní zařízení.

Asi většina lidí si začíná stěžovat na to, že se všichni tak nějak odcizují. Jenom si píšeme zprávy na FB nebo SMS, ale nikdy ani nevíme, jak se druhá strana chová. Nevíme, jestli se naší zprávě opravdu směje nebo jak se chová.

Tato aplikace to mění!

The app was not found in the store. 🙁