Vypnout reklamy

Aplikace Skype

Celosvětově známý komunikační program. Jeden z nejlepších vůbec…Teda, alespoň na PC…

Skype určitě všichni každý známe, tudíž tu není co vysvětlovat, ovšem existují takoví mladí jedinci, kteří nemají tušení co to je.
Skype je program, přes který komunikuje stovky milióny lidí. Umožňuje video hovor, ale i hlasový hovor a dále i chat.

 

Na PC se jedná o jeden z nejlepších a nejznámějších problémů. A někteří by čekali že na Androidu to bude alespoň ze 3/4 stejně dobré jako na PC, opak je však pravdou.

 

Skype je na Androidu co se týče skype hovorů a video hovorů naprosto nestabilní. Neustále při Skype hovorech nesmyslně padá, ale i při chatu se občas zadrhne. První týden se tyto problémy ani tolik neprojevovali, avšak po týdnu začíná hotové peklo. Chcete někomu zavolat, buď se celá aplikace sekne a nahlasí vám, že Skype přestal reagovat, nebo Call failed. Když se po restartu telefonu/tabletu někomu konečně dovoláte, tak vám buď spadne hovor nebo zase celá aplikace. Když se vám náhodou podaří volat více jak 5 minut, tak vám Skype opět nahlásí, že přestal reagovat, jen však bez možnosti ,,Počkat“.

  
Nakonec po hodinových nervech vám dojde, že nemá cenu takto nervačit a přeinstalujete Skype rovnou (pokud na to ještě máte nervy) a vše se po týdnu opakuje.

Skype - free IM & video calls

 

Aplikace velmi nestabilní avšak někdy občas se rozhoupe a funguje-6/10 Pro nerváky nic dobrého (A to to ani není hra)