Vypnout reklamy

Jedná se o aplikaci, která přidává různé možnosti k Instagramu. Jsou to funkce pro editaci fotografií a videí. Práce s Instagramem bude mnohem jednodušší právě s touto aplikací. Je to naprosto jednoduché. Stačí si vyfotit něco přes Instagram nebo něco přidat přes sociální síť na Instagramu a následně budete moci editovat video či danou fotografií. […]

Jedná se o aplikaci, která přidává různé možnosti k Instagramu. Jsou to funkce pro editaci fotografií a videí. Práce s Instagramem bude mnohem jednodušší právě s touto aplikací.

Je to naprosto jednoduché. Stačí si vyfotit něco přes Instagram nebo něco přidat přes sociální síť na Instagramu a následně budete moci editovat video či danou fotografií.

Svou fotografií můžete rozdělit do několika části. Ovládání aplikace je velmi jednoduchá. Odešlete horizontální fotografií do příběhu Instagramu bez toho, aniž by byla fotografie zdeformovaná. Přidejte si třeba rozmazané pozadí.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.