Aplikace Twitter

Android aplikace Twitter je úspěšná komunikační platforma, která není až tak v České republice známá. Nicméně jde o platformu, kde můžete sdělit, co máte na srdci, ale jste omezení na 140 znaků. Tedy má jít o platformu pro krátké sdílení nebo retweetování zajímavých zpráv. Nicméně pomocí #hashtágů se dostanete k zajímavým zprávám.

Je velmi důležité, abyste všem zprávám, na které narazíte na Twitteru, tak nevěřili. Musíte brát v potaz, že lidé zde sdílejí i neověřené informace, které kde slyšeli nebo se snaží nahnat followery. Pokud chcete sledovat média, tak určitě sledujte ty, které mají ověřené účty plně a to poznáte pomocí „fajfky“.

V aplikaci můžete stejně jako na desktop verzi, tak sdílet fotografie, různé texty nebo retweetovat zprávy. Je jen na vás, jak se zprávami naložíte a není zde tak striktní režim, jako třeba na facebooku. Nicméně na Twitteru se dozvíte mnohem více informací od obyčejných lidí a to právě v rámci #hashtágu, pod kterými lidé tyto informace sdílí, takže nemusíte mít zprávy pouze z médií. Díky tomuto jste propojení s celým světem a víte tak, co se děje v rámci minut.

Twitter
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Aplikace Twitter vás vtáhne do života obyčejných lidí, kteří tweetují pod různými #hashtágy a vy se tak dozvíte informace přímo z místa.