Vypnout reklamy

Aplikace Twitter

Poté co se akcie Twitteru propadly na svá minima, museli ve firmě Twitter zareagovat. Změna vzhledu podle facebooku a také mnoho dalších funkcí. Konečně můžete sdílet své fotografie a také je tady možnost dvojí obrazovky. Dostanete notifikaci od lidí, kteří začnou mluvit o vašem oblíbeném televizním pořadu a vy se tak můžete do diskuze připojit. Více v naší novince…

Nejvýznamější novinka nového Twiiteru

Můžete otaggovat až 10 lidí na jedné fotografii a to bez toho, aby vám upozorňování „@jmeno“ ubíralo znaky na váš popisek.

Když budete přidávat třeba čtyři fotografie najednou, tak se vám udělá koláž, tak samo jako na facebooku.

Taggovani fotografii má FB už od počátku. Twitter s tím přišel právě teď. Zajímalo by nás, jak se těmito kroky změní popularita využívání této sociální sítě.

Limit 140 znaků do statusu je zárukou toho, že lidé budou sdílet pouze informace, které nebudou obalovat do dlouhé slohové práce. Žijeme v uspěchané době a na to Twitter sázel.

Máte možnosti jako retweetovat různé statusy jiných, psát komentáře nebo své krátké statusy. Jednoduše tak můžete sdílet svou myšlenku, ať jste kdekoliv a to přes aplikaci Twitter. Spousta politiků, známých osobností tuto platformu používá.

Twitter
Price: Free+

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Jedná se o aplikaci, která zjednodušuje sdílení svých statusů. Můžete tak jednoduše retweetovat ostatní statusy, komentovat a psát své. To vše do 140 znaků.